Список приглашенных участников

bannersite

Форум «ГИС –Хакатон 2016»

Катышуучуларынын тизмеси

Өтүлүүчү мөөнүтү: 3-4-май 2016 жыл

Форумдун уюшуруучу: MSDSP KG коомдук фонду

Өнөктөштөр: Мэрия г.Нарын, КАРПОУ,

 

Өтүлүүчү жери: Нарын шаары   С.Жакыпов атындагы көчөсү 19, Профессионалдуу жана үзгүлтүксүз билим берүү мектебинин имараты  (ШПНО УЦА), 3-этаж, конференц зал.

 

Нарын шаардык мэриясынын алдындагы мамлекеттик жана муниципалдык кызматтарды жогорулатуу боюнча Координациялык Кеңештин мүчөлөрү:

 

Аты-Жөнү Кызматы Байланыш маалыматы
1 Суранов А Нарын шаарынын 1-вице мэри, координациялык Кеңештин төрагасы
2 Эсеналиев К Нарын шаардык мэриясынын адиси,

Секретарияттын мүчөсү

3 Сулайманова А Нарын аймактык жерге жайгаштыруу жана кыймылсыз мүлккө укуктарды каттоо башкармалыгынын башчысынын орун басары, секретарияттын мүчөсү
4 Супатаева Г «Өнүгүү жана жаратмандык» КФ өкүлү, секретарияттын мүчөсү
5 Өмүралиев Э Нарын шаардык мэриясынын бөлүм башчысы
6 Жакиев Б Нарын шаардык муниципалдык Таза-Нарын ишканасынын директору
7 Максуталиев Н Нарын суу канал ишканасынын директору
8 Шамырканова М Нарын шаардынын башкы архитектору
9 Мамбетказиев Ж Нарын шаардык социалдык жактан коргоо башкармалыгынын башчысы
10 Турсунов Э Нарын шаардык билим берүү бөлүмүнүн башчысы
11 Мамбетакунов М Нарын шаардык муниципалдык менчик департаментинин башчысы
12 Айтиев У Нарын жылуулук ишканасынын директору
13 Байгубатов  Б Нарын шаардык Кеңешинин депутаты
14 Көкөтаева Ж Нарын шаардык Кеңешинин депутаты
15 Жаманова А «Люстрация» КБ жеткечиси
16 Жумаев М «Ларк» КФ юристи, КК орун басары
17 Асанова Б «Кундуз бик» кондоминиумунун жеткечиси
18 Абакирова Б «Ырыстуу» кондоминиумунун жеткечиси
19 Мадиев У «Нарын жаш лидерлаери» КБ директору
20 Бердикожоева А Нарын үй бүлөлүк дарыгерлер тобунун жетекчиси
21 Баялиева С  Нарын райондук ооруларды алдын алуу жана мамлекеттик санитардык-эпидемиологиялык көзөмөлдөө борборунун санитардык врачы

 

Нарын шаардык мониторинг тобунун мүчөлөрү:

 

Аты-Жөнү Кызматы Байланыш маалыматы
1 Кемелов Бозжигит  «Жаштар ордосу» КБ мүчөсү
2 Ибраимбекова Алтынай ОсОО «Турна» офис менеджер
3 Эмильбеков Бакыт ОсОО «Энрекпродакшн» видео оператор,
4 Муканбетова Айкерим ОО «НЦЭР» КБ долбоорлор боюнча координатор
5 Омургазиева  Айсулуу
6 Толобаев Дастан  «Коалиция за демократию», студент НГУ
7 Молдоканов Алтынбек «Молодые лидеры Нарын» КБ
8 Муратбек кызы Акмарал  «Союз студентов и молодежи» КБ мүчөсү
9 Азизбеков Руслан №5 орто мектебинин  парламент мүчөсү
10 Кубатбекова  Сымбат «Нарын жаштар Ордосу» КБ мүчөсү
11 Майрамбекова Эркинай №5 орто мектебинин  парламент мүчөсү
12 Кыдырмышева Канышай №8 орто мектебинин  парламент мүчөсү
13 Женишбекова Сезим №8 орто мектебинин  парламент мүчөсү
14 Рахатбек уулу Нурсултан №7 орто мектебинин  парламент мүчөсү
15 Тынчтыкбек кызы Алия №7 орто мектебинин  парламент мүчөсү
16 Токтобекова Алтынай №7 орто мектебинин  парламент мүчөсү
17 Айбекова Сезим  «НЦЭР» волонтер

 

ГИС команда мүчөлөрү:

 

Аты-Жөнү Кызматы Байланыш маалыматы
1. Байыш уулу Нурбек Суу канал ишканасы,  Инженер ПТО
2. Жамангулова Динара Суу канал ишканасы,  Инженер ТБ
3. Сопакунов Онолбек МИ «Таза-Нарын», Санитардык тазалык жана жыйындар боюнча оорун басар.
4. Осмоналиева Медина МИ «Таза-Нарын», Оператор
5. Сатбеков Урмат Госрегистр,  Жерге жайгаштыруу адиси
6. Шамырканова Мээрим Гор.Архитектура , Башкы архитектор
7. Жумабеков Максат Гор.Архитектура,  АУП болум башчысы
8. Эсеналиев  Камчы
9. Асанкожоев Журсунбек Мэрия,  Оператор
10. Авазбек уулу Эрнис Мун менчик департаменти, Специалист
11. Жумабаева Гульшан Мун менчик департаменти, Специалист
12. Соодаев Тактобек MSDSPKG,  Инфраструктура долбоорлорунун координатору.

 

«ГИС технологиясын колдонуу менен Нарын шаарынын биргелешкен пландаштыруусун жогорулатуу» долбоорунун алкагында Профессионалдуу жана үзгүлтүксүз билим берүү мектебинде (ШПНО УЦА) Жарандык коомдун окууга катышкан өкүлдөрүнүн тизмеси:

 

Аты-Жөнү Кызматы Байланыш маалыматы
1 Абакирова Батма ТСЖ  «Ырыстуу»
2 Асанова Бурул
3 Омуркулова Алена ТСЖ «Грейт Фолс»
4 Бектемирова Кундуз ТСЖ «Борбор Ордо»
5 Жумабеков Камчы ТСЖ «Итий Бас»
6 Жусупов Бакыт ОФ «Муниципальный ресурсный центр»
7 Мадиев Улан
8 Нурманбетова Гульзат ОО «НАОП»
9 Омургазиева Айсулуу ОО «НЦЭР»
10 Ражабов Жыргал ОО «Жаш-Данакер»
11 Аскербек кызы Сезим ОО «ЦПГО»
12 Жумаев Майрамбек
13 Касымалы кызы Марина ТСЖ «Аман-Жур»
14 Саякбаева Света ОО «Тендеш»
15 Шамуратова Турдубубу ОО «Баястан»
16 Сейтбаев Таштанбек ТСЖ «Грейт Фолс»
17 Тобокелов Нурлан ОО «Нуржолбер»

  IT кызматкерлер: 

Аты-Жөнү Кызматы Байланыш маалыматы
1 Жанбоев Мелис Кыргыз гипрозем
2 Ибрагимов Айбек ФИНКА
3 Молдокеев Эрлан НГОРФО
4 Абдылдаев Айбек Мегаком
5 Бектуров Алтынбек Нарын рай администрация
6 Бекежанов Марлис НГУ
7 Токтогулов Алмаз ШПНО
8 Асанкулов Бакытбек ОФ MSDSP KG
9 Муканбет уулу Кубан

 

Share

Обсуждение закрыто.